HTC Desire Z - tapety - hry - videa

Je mi jasné, že ses sem proklikal/a kvůli stažení nějakých nových tapet, her a videí. Proto dám všechny informace na jedno místo, ať Ti pobyt zde nejen usnadním, ale i zpříjemním. Na konci stránky mě můžeš vidět naživo, přidal jsem i video recenzi. Užij si hraní her, instalování aplikací a poslouchání muziky na plno! Využij také všech možností Android Marketu. A kdyby sis s něčím nevěděl/a rady, mám vpravo diskusní fórum, tak přijď diskutovat! Tvůj HTC Desire Z.

Tapety

Tapety ke stažení zdarma jsou v každé části internetu, já Ti je nabídnu také. Pokud ještě nemáš projetý Android Market, ze kterého by sis jich mohl stáhnout tisíce, mrkni se na odkaz o něco níž, pár tapet jsem si speciálně pro Tebe již připravil. Nezapomeň však, že ke správnému zobrazení v telefonu potřebuješ správné rozlišení tapet. V mém případě se jedná o rozlišení 480x800. Tady máš odkaz na stránku, kde jsou tapety pro HTC Desire Z 480x800.

tapeta tapeta tapeta
tapeta tapeta tapeta

Našel jsem báječnou stránku, kde jsou tapety přímo pro Tebe s rozlišením 480 x 800. Odtud si už určitě vybereš, nemám pravdu?.

Hry

Díky úctyhodnému výkonu, dostatečné paměti RAM a slušné grafice se do HTC Desire Z nemusíš bát stahovat hry od rána do noci. Nabíječku měj pro jistotu při ruce, neboť pokud spolu budeme hrát hry dlouho do noci, nebudeš unavený jen ty, ale i já. Spoustu her můžeš stáhnout přes Android Market, navíc jsou členěny podle kategorií, jsou ohodnoceny a tematicky popsány, takže si můžeš stáhnout přesně tu hru, na kterou máš zrovna náladu.

hry

Videa

Nadpis je zřejmě zavádějící, žádná videa ke stažení tu nenajdeš. Co Tě ale určitě potěší, je moje časově náročná recenze od chlapců z mobilenet.cz, která odhalí všechny mé tajnosti a záhady. Až se dodíváš na video recenzi, zastav se v diskusním fóru nebo mrkni na kompletní technickou specifikaci o odkaz níž. Pokud bys měl/a s čímkoli problém, neboj se ozvat – od toho tu taky jsem, že.