HTC Desire Z - příslušenství

K pořádnému smartphone patří i pořádné příslušenství, které ho ochrání před nepříjemnými vnějšími vlivy. Vypsal jsem Ti tedy nejzákladnější příslušenství, které se přímo ke mně hodí, navíc je seřazeno od nejlevnější částky, takže Ti garantuji, že budeš kupovat velmi rozumně a výhodně!

Stereo sluchátka HTC RC-E160 pro HTC Desire Z

Jak jsem zmínil v jiné části webu, pokud posloucháš muziku, určitě využij těchto sluchátek, díky kterým můžeš uskutečňovat hovory nebo přetáčet skladby pouhým stiskem tlačítka. Díky vestavěné FM anténě mě využiješ i jako rádiový signál.

HTC RC-E160 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Ochranná fólie na displej pro HTC Desire Z

Sice mám displej odolný vůči škrábancům, ale proč pokoušet štěstí, když mě můžeš ochránit těmito fóliemi za tak úžasnou cenu? Vydržím Ti déle nepoškrábaný a neopotřebovaný, takže mi toto příslušenství určitě pořiď. Díky, Tvůj HTC Desire Z.

HTC ochranná fólie na displej SP P400 pro HTC Desire Z (2 ks) lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Kožené pouzdro pro HTC Desire Z

Pouzdro s označením Krusell Luna Pouch je značkou vysoké kvality a preciznosti díky atraktivnímu designu, špičkovému zpracování a malé tloušťce stěn pouzdra. Pokud nechceš, abych se Ti při náhlém pádu z kapsy nebo kabelky poničil, určitě si tohle stylově červené pouzdro pořiď.

Pouzdro Krusell Luna L červené lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Držák do auta Haicom pro HTC Desire Z

Držáky Haicom se vytvářejí pro určité typy telefonů, tento je pro HTC Desire Z. Jedná se o ideálního pomocníka při cestách v autě. Slouží výborně ať už pro navigaci nebo třeba hlasitý hovor.

Držák HAICOM HTC Desire lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nabíječka pro HTC Desire Z

Nabíječku využiješ v každém případě, protože moje kapacita vystačí pravděpodobně na tři dny. Díky této kolébce mě můžeš nabíjet prakticky kdekoliv.

Nabíječka HTC TC E250 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>