HTC Desire Z - moje výhody a nevýhody

Každý mobilní telefon má své výhody a nevýhody. Neexistuje jediný takový, který by měl jen výhody a nevýhod nula. HTC Desire Z se za sebe však nestydí a uvede jak uchu líbezné výhody, tak skřípavé mínusy a mouchy. Pokud by se Ti ale HTC Desire Z opravdu nelíbil, mrkni vpravo dolů, uvedl jsem tam výčet svých kamarádů. Třeba si s některým z nich padneš do noty.

Výhody

android Nespornou výhodu, kterou mám, je cena v porovnání s výkonem, jenž nabízím opravdu výtečný. 800 MHz úsporný a svižný procesor od Qualcommu spolu s dostatečnou pamětí RAM o velikosti 512 MB Ti zajistí výborné ovládání a skvělou komunikaci s Android operačním systémem. Odezvy veškerého počínání jsou v řádu milisekund, nemusíš se bát zbytečného zdržování. V základním balení je ke mně přibalena i 8 GB paměťová karta, takže si na mě můžeš stáhnout spoustu filmů, seriálů a písní. Podporuji Wi-Fi, uživatelské prostředí nabízím HTC Sence, špičková výbava. A neposlední obrovskou výhodou je moje výsuvná čtyřřadá klávesnice, díky které se Ti bude psát opravdu pohodlně. Na zbytek výhod mrkni třeba na diskusní fórum, určitě budou uvedeny všechny. Tvůj HTC Desire Z.

Nevýhody

qwety klávesnice Občas zaslechnu nářky o mé hmotnosti, ale bohužel, mechanická klávesnice mi nějaký ten gram musela přidat. Baterii mi přidělili 1 300 mAh, klidně bych snesl větší, takže mě budeš dobíjet (s plným využitím) za den, nejpozději za dva. Fotoaparátem můžeš fotit dobře, ale zdaleka ne výborně. Další ze zlých jazyků povídá, že jsem příliš široký, což vyvracím. Nejlépe budeš, když si mě vyzkoušíš na vlastní kůži. Další nedostatky budou určitě uvedeny na mém diskusním fóru, tak se neboj a přidej svojí troškou do mlýna. Budu se těšit na kritku, s pozdravem HTC Desire Z.